Pytania i odpowiedzi Wróć do listy pytań

daewoo matiz, 1999 - rdza?

to że spód drzwi pokryła rdza już mnie nie dziwi, ale dziś auto zaczęło mi trzeszczeć (rzęzić) podczas jazdy :/ możliwe że rdza uszkodziła rurę wydechową??
Zadane przez Elka Naprawy, części Ilość odpowiedzi: 7

Odpowiedzi (7):

na 99% to rdza zjadła rurę. niestety Matizy tak mają...
Kris
taaa, na bank czeka Cie wymiana rury wydechowej. a najlepiej zrobisz jesli pozbędziesz się auta dopóki jeszcze jest na chodzie.
Son Goku
mieliście rację - rura wydechowa, tłumik - do wymiany ;(
Elka
nina / Nie wiem, kto jest tak nienormalny że paodje tak szybko odpowiedzi do Matury. Szczerze to jest nie lojalne wobec innych. Mam nadzieję że Ci co spisali odpowiedzi nie zdadzą matury. Trzeba było się wziąć za siebie i się pouczyć
OdFbCwDcDJByyZunWN
Elka, zaniedbałaś auto i teraz masz "babo placek" ;/ Niestety z rudą żartów nie ma - jak tylko pojawiają się pierwsze ogniska korozji trzeba interweniować, bo dużo czasu nie upłynie aż rdza zajmie większą część wozu. Teraz to już tylko wizyta w naprawdę dobrym serwisie ( poszukaj na stronie http://www.naprawy-nadwozi.pl ) może uratować wozik.
Adamus
fc0BSS , [url=http://zlufhenswman.com/]zlufhenswman[/url], [link=http://ckyniexlfhch.com/]ckyniexlfhch[/link], http://zbgmfqemlpql.com/
CqVZTDvDWGkjuE
Najlepiej dobrze i odpowiednio zabezpieczyć podwozie samochodu. Takie antykorozyjne zabezpieczenie spodu powinno wyglądać tak, jak oferują w warsztacie www.sztukawyciszania.pl/antykorozja Ja u nich robiłem.
adek

Dodaj odpowiedź

captcha