Opinie o Autoryzowany Dealer NISSAN AiR POLODY SJ / Przeźmierowo

Jesteś tu: województwo - wielkopolskie, miejscowość - Przeźmierowo

jakość
cena

Opinie

Absolutnie najgorszy serwis Nissana z którym kiedykolwiek miałem do czynienia,a ich mechanicy nadają się tylko jako sprzedawcy w warzywniakach bo na pewno na naprawach samochodów to oni nie mają zielonego pojęcia!nie wierzysz ? to sam spróbuj!! Nazwa NISSAN POLODY / PRZEŹMIEROWO oznacza Koszmar i partactwo !!

2011-01-25 15:01:55
jakość:
cena:
Default_small
coolman

Ten serwis (polody przeżmierowo)to kompletne dno!!Ja tam teraz wolę jechać do serwisu do Berlina lub do Bydgoszczy niż zostawiać samochód w ich ręce!zrobiłem to dwa razy i do tej chwily żałuje!! absolutni amatorzy!! Jestem ciekaw czy właściciel tego nie widzi czy jaki właściciel taki serwis!!

2011-02-11 09:36:48
jakość:
cena:
Default_small
Nissanomaniak

Niestety zupełnie sie zgadzam z moimi kolegami, jestem zawiedziony poziomem usług jakie oferują, jednym słowem mają klienta gdzieś i w dodatku są bardzo nie mili a nawet można powiedzieć opryskliwi, niegrzeczni. Współczuję wszystkim, którzy muszą korzystać z tego serwisu. Może właściciel wkońcu się weźmie za swoich podwładnych bo to wstyd dla tej marki. Nie mam ochoty po swoich doświadczeniach dodawać żadnej gwiazdki, niestety muszę przyznać choc jedną bo jets to w tej opcji wiec dodaje z bólem serca.

2011-02-24 14:42:08
jakość:
cena:
Default_small
klient

To nie jest serwis tylko jakiś podrzędny warszatat!śzkoda słów

2011-03-19 19:50:01
jakość:
cena:
Default_small
note

To była najgorsza podjęta decyzja w moim zyciu że zotawiłem swój samóchód w ręce tych amatorów.!!!całkowicie się zgadzam z opiniami poprzednich kolegów!serwis polody z wyglądu przypomina serwis ale wiedza zerowa!moja rada to omijacie ten serwis z daleka.

2011-05-21 10:20:08
jakość:
cena:
Default_small
NISSAN

New_review
New_review

Warsztat

  • adres

    Lipcowa 20, Przeźmierowo, woj. wielkopolskie

  • płatność kartą?

    nie

  • marki

    Nissan

Jesteś właścicielem warsztaty? Zobacz jakie masz możliwości

Kontakt

  • captcha