Opinie o Auto-Serwis Baranowscy. Mechanika samochodowa / Warszawa

Jesteś tu: województwo - Mazowieckie, miejscowość - Warszawa

jakość
cena

Opinie

Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat. Dobrego na terenie południowej Warszawy szukałem ok. rok. Wykonywałem w tym warsztacie dwie naprawy.
1. Kompleksowo hamulce + ręczny. Błyskawiczna ocena sytuacji, przedstawienie kilku wariantów części (firmowe, mniej firmowe), z góry wycena robocizny i czasu.
Po czterech godzinach auto było do odbioru, cena tak jak ustaliliśmy przed, jazda testowa, sprawdzenie, doradztwo. Byłem miło zaskoczony.
2. Naprawa niewielkiej stłuczki, mam dość stare auto, więc profesjonalna naprawa przewyższyłaby wartość samochodu. Poprosiłem o naprawę ekonomiczną. O dziwo nie zostało wymienione nic, udało się wszystko wyklepać, plastiki pospawać i wszystko ładnie polakierować. Znów spotkałem się z wyceną robocizny przed przystąpieniem do pracy, rzetelnością, uczciwością i informacją o postępie prac.
Podsumowując: uczciwość przede wszystkim, serce do napraw których inni by się nie podjeli, uczciwe ceny, przedstawienie różnych wariantów cenowych w zależności jakie części sobie życzymy, oryginały czy zamienniki.
Znalazłem swojego mechanika, mogę z czystym sumieniem polecić.

2012-01-31 16:51:08
jakość:
cena:
Default_small
Jarek_almera_n15

New_review
New_review

Warsztat

Jesteś właścicielem warsztaty? Zobacz jakie masz możliwości

Kontakt

  • captcha