Opinie o Auto-Service. P.T.A. Sanecznik. Blacharstwo, lakiernictwo, mechanika / Rydułtowy

Jesteś tu: województwo - Śląskie, miejscowość - Rydułtowy

jakość
cena

Opinie

Bylem tam pierwszy (i ostatni) raz. Zmusiła mnie do tego klimatyzacja. Zajechałem tam sprawdzic, odgrzybić i dobić klime. Przed naprawą cena miala wynosić ok 300 zł... po naprawie wyszło już jednak 430 zł. Sama usługa również pozostawiała nieco do życzenia, zapach grzybów pozostał (albo więc olali czyszczenie, albo zrobili to w pośpiechu i niedokładnie).

2009-06-16 20:40:11
jakość:
cena:
Default_small
Anonim

1 z 1 osób uznało tą opinię za wartościową.

potwierdzam zawyżają o 20 procent pierwotne wyceny. Nie naprawiajcie tam klimy, 3 sprężarki mi się zatarły po naprawie - nie wyczyścili układu. Idą po najmiejszej lini oporu w naprawach. Próbują naciągnąć na niepotrzebne wymiany.

2009-09-22 20:53:42
jakość:
cena:
Default_small
kuba

nie polecam!!!! autko po wizycie u tych pseudospecjalistów było dużo bardziej zdemolowane, niby sie znaja a tak naprawde naprawiaja nie wiedząc od czego zacząć, nawet nie można zobaczyć co sie dzieje z autem bo od razu wypraszają z warsztatu-żenada!!!powinni sie wtydzic a nie raklamowac swój pseudo fach.
nastepnym razem pojade z samochodem do piekarni i jestem pewien,że tam sie beda bardziej znali na samochodach. Nie polecam,odradzam szkoda pieniedzy, czasu i nerwów!

2010-08-18 13:09:48
jakość:
cena:
Default_small
piotr

New_review
New_review

Warsztat

Jesteś właścicielem warsztaty? Zobacz jakie masz możliwości

Kontakt

  • telefon stacjonarny

    (032) 457-72-15

  • captcha