Opinie o Auto Express. Klimatyzacja samochodowa, mechanika pojazdowa, opony / Warszawa

Jesteś tu: województwo - Mazowieckie, miejscowość - Warszawa

jakość
cena

Opinie

Odradzam,chciałbym ostrzec wszystkich przed strasznie drogimi usługami.Za test nieszczelności klimatyzacji,demontaż,spawanie przewodu klimatyzacji zapłaciłem 380 zł.Dziękuję za taki test i naprawę bo okazało się ,że po napełnieniu gazu nieszczelna jest jeszcze chłodnica klimatyzacji.Dodatkowy koszt około 1500 zl plus napełnienie gazu 250zł..Podziękowałem za usługę wydałem niepotrzebnie 380zl i odjechałem z warsztatu bez sprawnej klimatyzacji.W innym warsztacie za wymianę chłodnicy zapłaciłem 900 zl plus 200 zł gaz.

2011-05-26 20:45:04
jakość:
cena:
Default_small
fil

Odradzam, drogo i mało fachowo. Zleciłem naprawę klimatyzacji i wymianę łożysk. Zapłaciłem 240zł za napełnienie mimo, że płynu za dużo nie brakowało (napełniana klimatyzacja rok wcześniej) + dodatkowo za naprawę przekaźnika prądu, który był przyczyną niesprawności. Natomiast po wymianie łożysk totalnie została zburzona geometria kół, dodatkowo przednie koła były tak przykręcone, że ledwo w warsztacie mi je odkręcili. Nie polecam!!

2011-07-20 08:16:57
jakość:
cena:
Default_small
Łukasz

Oszuści jakich mało. Sholowałam samochód do warsztatu o którym mowa. Z początku zdiagnozowano uszkodzoną skrzynię biegów, po jej demontażu okazało się, iż z skrzynią wszystko w porządku, natomiast problemem było sprzegło. Wymieniono części, naprawiono auto plus dodatkowo wahacze, semeringi oraz olej w skrzyni (ponoć wymieniono). Po trzech dniach od odebrania auta znowu się popsuło, dlatego po raz kolejny powędrowało do tego samego warsztatu. Zdiagnozowano wypadnięcie pół osi z skrzyni biegów i zalecono zrobienie geometrii kół w zaprzyjaźnionym warsztacie (oczywiście dodatkowo płatne).Auto naprawiono pół środkami, zakładając jakieś nakładki, wydłużające pół oś, ale niezbędna była geometria. Auto w takim stanie mogło jeździć jakiś czas. Traf chciał, ze wróciłam do swojego miasta i poprosiłam zaprzyjaźnionego mechanika o sprawdzenie samochodu (mechanik ten zajmowała się moim autem od początku zakupu, naprawiał auta należące do rodziny), uważałam, że nadal jeździ niesprawnie.Jak się okazało 2 z 3 semeringów nie zostały wymienione o oleju nie wspomnę, nie były założone druciki/sprężynki ochraniające pół oś (dlatego wypadła z skrzyni biegów), nakłądki wydłużajace pół oś założone po złej stronie. Zapłaciłam za naprawę wystarczająco dużo, za dużo o ok.300zł więcej niż powinnam ze względu na niewymienione części, które miały być i dodatkowo chciano ściągnąć ze mnie za potencjalną naprawę związaną z złą geometrią kół.
Naprawdę NIE POLECAM!!! PSEUDOMECHANICY i SZAMANII są zatrudnienii w tym warsztacie!!!

2013-01-29 18:53:54
jakość:
cena:
Default_small
ensecret

New_review
New_review

Warsztat

Jesteś właścicielem warsztaty? Zobacz jakie masz możliwości

Kontakt

  • captcha