Opinie o Seb-Car. Mechanika pojazdowa, układy wydechowe, tłumiki. Kowala S. / Bielsko - Biała

Jesteś tu: województwo - Śląskie, miejscowość - Bielsko - Biała

jakość
cena

Opinie

Zdecydowanie odradzam!
Właściciel niestaranny, naprawy wykonuje "na sztukę", czyli aby tylko wypchnąć za drzwi.
Po demontażu skrzyni biegów: wiązki kabli luźno dyndające, część śrub niedokręcone, spowodowano błąd komputera silnika (!!) i tak go pozostawiono, uszkodzono stabilizator zawieszenia (!!), zgubiono element zderzaka, w podłużnicy do teraz coś metalowego lata luzem. To chyba wystarczy. Gwarancja? Odwrócono się po chamsku plecami.

2010-11-10 10:17:30
jakość:
cena:
Default_small
WALDEK

Poniższy klient o pseudonimie "WALDEK" jest niereformowalnym kłamcą. Przyjeżdżając starym, zdezelowanym samochodem, żądał rzeczy, które są nie do naprawy. Samochód tej klasy trzeba niestety potraktować tak, ja praca została wykonana. A jeśli nie wierzy, niech pójdzie sobie do serwisu fiata i dowie się jak usuwa się takie usterki. Zrobiliśmy to jak najlepiej umieliśmy, a że Panu to nie pasuje to nam bardzo przykro. A jeśli ma pan jakieś wątpliwości czy zastrzeżenia, proszę osobiście to powiedzieć. A skoro pan nie wrócił do nas, to znaczy, że zarzuty, które nam Pan zarzuca nie sprawiają problemów, lub są w stanie takim, w jakim auto było do nas podstawione.
Pozdrawiam.
P.S. Życzę czytelnikom opinii, opinia tego pana jest niezgodna z prawdą, a jeśli potrafi rozwiązywać podobne problemy w internecie niż mówić to osobiście prosto w oczy, to życzę Państwu powodzenia.

2012-11-07 18:18:51
jakość:
cena:
Default_small
SEBCAR

New_review
New_review

Warsztat

Jesteś właścicielem warsztaty? Zobacz jakie masz możliwości

Kontakt

  • captcha