Opinie o Auto-Servis. Automatyczne skrzynie biegów / Żurominek (Dabrowa)

Jesteś tu: województwo - mazowieckie, miejscowość - Żurominek (Dabrowa)

jakość
cena

Opinie

Omijac ten warsztat szerokim lukiem. To byl moj najwiekszy blad w moim zyciu dajac samochod do naprawy do niego. Nie chce robic napraw gwarancyjnych.

2010-07-06 17:23:46
jakość:
cena:
Default_small
Niezadowolony

Potwierdzam, że ten pan robi wielkie problemy kiedy chce się naprawy w ramach gwarancji. Kiedy skrzynia po naprawie dalej szarpała powiedział że nie jest magikiem. Ale kiedy brał pieniądze to mówił, że daje gwarancję że nic nie będzie szarpać.

2010-10-09 07:55:46
jakość:
cena:
Default_small
Klient

Na termin nie mogę źle powiedzieć, ponieważ naprawa miała być zakończona w tydzień i tak też się stało. Problem w tym jak to zostało wykonane. Początkowo było niby wszystko w porządku, ale gdy zwróciłem uwagę, że wsteczny szarpie usłyszałem odpowiedź, że tak musi być. Gdy tylko Pan usłyszał o rachunku zrobił wielkie oczy. Oczywiście żadnego rachunku (koszt 3300zł) nie dostałem a po pół roku wsteczny pod górkę nie działał. Gwarancji nie uznano. Powinienem był poszukać innego mechanika zanim zgłosiłem się do naprawy u niego. Miałem informacje od kolegi, że dwa razy spaprał jego skrzynię i za każdym razem kazał sobie dopłacać. Pomyślałem, że to może przypadek. Teraz już wiem, żeby tam nigdy nie naprawiać auta!

2012-02-06 12:23:43
jakość:
cena:
Default_small
Daniel

Nie polecam, moja uwaga nie jest złośliwa. Po prostu chcę przestrzec osoby wybierające się do Żurominka. Moje auto dotarło do tej firmy z polecenia. Naprawa skrzyni kosztowała mnie 5 tys. zł
A czas naprawy ponad miesiąc. Samochód poruszał się na jednym biegu w trybie awaryjnym, jedynym ratunkiem była jazda na tiptronicu. Jednakże jego prędkość osiągalna to 45 km/h.
W końcu przestał jeździć i na lewecie został przetransportowany.
W Żurominku zdiagnozowano, iż moje auto typu Merc Vaneo 170CDI rok 2003 ma założoną skrzynie benzynową w związku z tym trzeba całą wymienić i dopasować komputer sterujący. Uwierzyłam… nie znam się na skrzyniach i możliwościach. Odebrałam samochód po czasie naprawy.
Wydawało mi się wszystko ok., ale zastanawiało mnie dlaczego szarpie biegi i włącza się czasami w tryb awaryjny. Kiedy pojechałam na przegląd auta okazało się, że od skrzyni spoczywa luźno przewód sterujący . Pomyślałam rozpiął się i tym o to sposobem mam problem.
Mój mąż zadzwonił do Pana z Żurominka i zapytał o przewód, w odp. Wykrzyczano że tak być musi i nie wolno podłączać. Dziwne rok czasu mija a Pan z Żurominka doskonale wszystko pamięta… .
Postanowiłam w skrzyni wymienić olej, ale nie w Żurominku mimo zachęcającej ceny 250 zł..
Wstawiłam auto do firmy zajmującej się skrzyniami automatycznymi pod Warszawą tj. Nadarzyn.
Okazało się, że ta moja skrzynia to rzeźba. Po pierwsze przewód luźny być musi, ponieważ jest zrobione obejście komputera. Po drugie skrzynia szarpała, gdyż pozostało 2 l oleju a prawie 6 l się mieści? To była czarna woda. Po trzecie filtr był włożony z 1999 r. i tak naprawdę nie wiele z niego pozostało.
Natomiast skrzynia jest taka sama jak przed wymianą. Gdy powiedziałam ,że skrzynia była po wymianie z benzynowej to mnie wyśmiali i powiedzieli : Nie ma takiej możliwości!
A co do gwarancji to zapomnijcie…

2012-09-14 08:18:55
jakość:
cena:
Default_small
vaneo

Nie polecam tego pana!!!
Co do terminu nie można na nim polegać, zero jakiegokolwiek kontaktu podczas dddłłłuuugggiiieeejjj naprawy!
Omijajcie ten warsztat szerokim lukiem!!!
(Nawet do faktury chciał dopłatę po prostu "śmiech na sali")

2013-05-16 05:23:08
jakość:
cena:
Default_small
Anonim

Nie polecam tego zakładadu. Skrzynia ''niby naprawiona" za 3000zł a szarpie jak szarpała a Pan na to "Te skrzynie tak mają" Śmiechu warte. Na gwarancyjne poprawki jeździłem 3 razy. Nie polecam!!!

2015-04-25 22:05:12
jakość:
cena:
Default_small
Pan X

Po 20000 sprzeglo znowu padlo. Nie polecam

2015-04-27 17:25:32
jakość:
cena:
Default_small
denim

New_review
New_review

Warsztat

 • adres

  Żurominek 122, 06-522 Żurominek (Dabrowa), woj. mazowieckie

 • płatność kartą?

  nie

 • usługi

  skrzynie biegów

Jesteś właścicielem warsztaty? Zobacz jakie masz możliwości

Kontakt

 • telefon stacjonarny

  (023) 655-75-02

 • captcha