Opinie o Feu Vert. Car Service (Kraków-Nowa Huta) / Kraków

Jesteś tu: województwo - małopolskie, miejscowość - Kraków

jakość
cena

Opinie

Pomimo częstej zmiany szyldów i zmiany ekipy to miejsce jednak kojarzy mi się głównie z jakością usług. Przy przeglądach i naprawach nigdy nie miałem negatywnych uwag co do jakości usług. Jeżdzę tam na przeglądy i wymiany częsci od kilku lat.

2009-07-14 20:58:54
jakość:
cena:
Default_small
jazon

Naprawiam samochody u nich od 2005. cały czas stała i bardzo dobra załoga.
Polecam zawsze znojomy. Można porozmawiac zawsze uczynni. Nie spodkałem sie zeby zele wykonali naprawę.
Duży + tak trzymac
Teraz ciezko o dobrego fachowca. Super ustawiaja zbieznos. Majaa super laser i nie tak drogo.

2011-04-01 13:29:29
jakość:
cena:
Default_small
BMW

Sa drodzy nieuczciwi załoga jaka była juz dawno podziekowała nie polecam wkładaja tanie zamienniki a kasuja za dobra marke

2016-04-29 19:15:43
jakość:
cena:
Default_small
adam

Załoga z Zakopiańskiej to totalna amatorszczyzna! Jedno naprawiajã, drugie psują! I jeszcze twierdzą "że to tak było"! NIE POLECAM!!!

2017-01-14 17:58:29
jakość:
cena:
Default_small
zawiedziony

23.03.17 Oddałem samochód na wymianę tarczy hamulcowych oraz klocków przód i tył oraz wymiana płynu hamulcowego. Zajechałem z własnymi częściami do serwisu. Od dwóch tygodni zaczęły się problemy z drganiami na kierownicy, dziś oddałem auto do serwisu by znaleźć przyczynę, wniosek krzywe tarcze oraz piasty, które się skrzywiły wskutek przegrzania. PIASTY w skutek przegrzania! W interwale ponad miesiąca zdaniem serwisu piasta pogorszyła dziesięciokrotnie swoje parametry zaś druga piętnastokrotnie, a wszystko przez przegrzanie tarcz! Oczywistym jest, że serwis zamontował nowe tarcze na krzywe piasty przed ich ówczesnym sprawdzeniem, zaś mnie prosto w oczy kłamali, że pomiary piast były robione i były proste.

Po wykłóceniu się jedyne co zrobili to nie pobrali pieniędzy za sprawdzenie tarcz/piast w dniu dzisiejszym. Każdego kto oddaje swoje auto przestrzegam przed serwisem, który nie potrafi sumiennie wykonać najprostszej czynności - wymienić tarcze/klocki w samochodzie. Chyba, że ktoś jest bogaty i ma kasę na wymianę/toczenie tarcz co dwa miesiące.

2017-05-23 21:25:02
jakość:
cena:
Default_small
ferben

New_review
New_review

Warsztat

 • adres

  os. Kombatantów 19, 31-630 Kraków, woj. małopolskie

 • płatność kartą?

  nie

Jesteś właścicielem warsztaty? Zobacz jakie masz możliwości

Kontakt

 • telefon stacjonarny

  (012) 640-19-60

 • email

  kombatantow@feuvert.pl

 • captcha