COROLLA CLUB wróć do listy klubów

Corolla

COROLLA CLUB

Członków: 4

COROLLA CLUB powstał w maju 2001 roku. Wszystko zaczęło się od umieszczenia strony w internecie opisującej Toyotę Corollę i zrzeszająca miłośników tego auta.

Strona ta zyskała od razu wielu sympatyków gdyż była to jedyna strona w internecie poświęcona Corolli. Dział klubowicze rozrasta się bardzo szybko i co chwila dołączają do nas nowi to miłośnicy tego pięknego auta jakim jest Toyota Corolla. Aby móc wymieniać swoje doświadczenia w użytkowaniu corollek zostało stworzone do tego forum dyskusyjne na którym to maniacy corolli pierwszy to raz zaczęli wymieniać się doświadczeniami czy spostrzeżeniami dotyczącymi swoich maszyn. Do forum dołączało coraz więcej osób przez co systematycznie podnosił się poziom dyskusji, które miały miejsce na forum klubowym. Klubowicze pomagając sobie znaleźć niezbędne akcesoria do aut czy to potrzebnych do naprawy corolli czy do upiększenia swoich bolidów .

Pierwszy wspólny zlot odbył się na torze w Łodzi było to w czerwcu 2002 roku wtedy to klubowicze znający się dotychczas tylko z internetu mogli poznać się na żywo i obejrzeć swoje maszyny. Na tym zlocie został także ostatecznie zaakceptowany wzór loga klubowego, który ozdabia nasze auta.

Na początku 2003 roku dzięki wspólnej inicjatywie została wykupiona domena www.corollaclub.org i pod tym adresem można znaleźć nasz klub w internecie.

(źródło: Corollaclub)

Członkowie klubu

bwaclawski
arleta
bimbo