Tempra & Tipo Team wróć do listy klubów

Tempra

Tempra & Tipo Team

Członków: 11

Strona poświęcona samochodowi Fiat Tempra powstała w internecie pod koniec
2001 roku, jako jednostronicowa wizytówka. Była pierwszą polską stroną
opisującą dane techniczne tego modelu Fiata. Na początku były 1 - 3 wejścia
na stronę tygodniowo. Po pewnym czasie, postanowiłem zmienić główną szatę strony i dodać do niej pod strony o różnej tematyce. Kiedy zainteresowanie
wzrosło a liczba odwiedzających sięgała do ponad 100 osób dziennie, zmieniłem diametralnie jej charakter. Powstało forum i klub Tempra.


Zainteresowanie stroną było duże, nie tylko ze strony użytkowników Tempry.
Chciano również umieścić artykuł o naszym klubie na łamach gazety motoryzacyjnej, ale z powodu słabej jakości fotek ze zlotów warszawskich
(fotki były wymogiem umieszczenia artykułu) nie doszło to do skutku....
szkoda. Pierwszy zlot odbył się 26.04.2003 z udziałem trzech uczestników. I co ciekawe, jednego z nich czyli Rtomika widziałem wcześniej wspólnie z Witkiem Berezowskim będąc na pogaduszkach w McDonaldzie. Nie wiedziałem wtedy, że ten gość będzie jednym z pierwszych czynnie udzielających się fanów Tempry. Natomiast Cris52 z Żar jest najstarszym korespondencyjnym klubowiczem. Szczerze pisząc, sam się nie spodziewałem, że jest tylu fanów Tempry, którzy przybywali z każdy dniem, gotowych do dzielenia się swoimi uwagami i pomagania inny użytkownikom. Do chwili zamknięcia na "starej" stronie, pod strony Klubowicze było tam zarejestrowanych prawie 80 osób. A kilkakrotnie więcej na forum.


W czasie Pierwszego Ogólnopolskiego Zlotu Tempry w Skorzęcinie w 2004 roku,
powstała propozycja przeniesienia strony na nowy serwer z nową szatą i
dodania do nie siostrzanego modelu Tipo. Całością zajął się Miszko, wspólnie z klubowymi kolegami m.in. kolega Zdrówko wynajął serwer, kol. WhiteFun kwydatnie pomógł w powstanie tej strony WWW. W ten sposób powstała obecna strona TTT oraz Forum.


Zapraszamy do rejestracji oraz aktywnego użytkowania forum.


Pozdrawiamy
Administracja
www.tempra.org