Fiesta Klub Polska wróć do listy klubów

Fiesta

Fiesta Klub Polska

Członków: 0

Fiesta Klub Polska, to klub zrzeszający ludzi, których połączyła wspólna pasja do samochodu marki Ford Fiesta. FKP to Klubowicze z całego kraju, a rozpiętość wieku między nami sięga nawet 20 lat. Co może być dowodem, że Fiesta nie jest wyłącznie autem dla ludzi młodych, a różnica wieku nie przeszkadza we wspólnej pasji.
Tak samo jest z naszymi Klubowymi autami. Tu rozpiętość wiekowa jest jeszcze większa. Wśród naszych klubowych Fiest są, bowiem modele od pierwszej do szóstej generacji.

Można tu spotkać osoby, które na razie tylko marzą o posiadaniu Fiesty, ludzi którzy są jej szczęśliwymi właścicielami, bądź tych którzy już ją oddali w inne ręce, ale z Klubem nie mogą się rozstać.
Wśród nas są też kobiety i mimo tego, że jest ich zaledwie kilka, to bardzo wyraźnie i dodatnio akcentują one swoją obecność w Klubie.

Znamy się przede wszystkim z forum. Aby jednak nie pozostawać anonimowymi osobami i móc poznać się bliżej organizowane są regionalne Spoty, na których spotykają się Klubowicze i osoby nie zrzeszone w FKP z danego regionu/miasta. Raz do roku organizowany jest również kilkudniowy Ogólnopolski Zlot FKP.

(źródło: