ROVERki.pl wróć do listy klubów

Roverki

ROVERki.pl

Członków: 3

Właściwie wszystko rozpoczęło się 27 lutego 2001 roku, kiedy to jeden z obecnych Klubowiczów postanowił założyć w internecie grupę dyskusyjną poświęconą samochodom marki ROVER. Głównym celem, jaki przyświecał założycielowi tej grupy, było zgromadzenie na internetowym forum właścicieli i miłośników samochodów Rover/MG, tak by mogli się oni dzielić swoimi doświadczeniami z eksploatacji samochodów i nieść sobie wzajemną pomoc w tym zakresie. Początkowo grupa dyskusyjna składała się z 9 osób, potem wszystko się jakoś potoczyło...

W pewnym momencie dorobiliśmy się własnych stron www, co przyczyniło się do rozpowszechnienia Klubu zarówno w "sieci" jak i ułatwiło promocję na polskich ulicach i parkingach.
Portal w obecnym kształcie miał swoją premierę 6 grudnia 2001 r. Jego autorem jest nasz Klubowicz Rafał. W naszej nieskromności uważamy, że jest to najlepszy - z obecnie funkcjonujących - "klubowo-motoryzacyjnych" serwisów internetowych. ;-)

Dzięki zaangażowaniu niektórych Klubowiczów udało się już zorganizować kilka ogólnopolskich zlotów i wiele lokalnych spotkań.

(źródło: Roverki)

Członkowie klubu

maciek
Jordan